Ana Sayfa SPOR Gaziantepspor, Bölgesel Amatör Lig’e düşürüldü

Gaziantepspor, Bölgesel Amatör Lig’e düşürüldü

564
0
Paylaş
gaziantepspor,-bolgesel-amator-lig'e-dusuruldu

Yıllarca adından başarıyla bahsettiren Gaziantepspor, Spor Toto. 2. Ligin ardından TFF’den gelen cezasıyla birlikte direk Amatör Lige düştü.

Gaziantepspor’a bir şok daha.  Yıllarca adından başarıyla bahsettiren Gaziantepspor, Spor Toto. 2. Ligin ardından TFF’den gelen cezasıyla birlikte direk Amatör Lige düştü. Kulüp başkanı Hasan Şahin cezanın önceden geldiğini, son hamleleri yaparak kurtarmaya çalıştıklarını ancak başaramadıklarını söyledi. Şahin, “Gaziantepspor’u son güne kadar kurtarmaya çalıştık ama olmadı. Yönetim ile birlikte elimizden geleni yaptık. Takımı bu hallere düşürenleri Allaha havale ediyorum. Bu takım birgünde bu hale gelmedi. Yazıklar olsun” dedi.

BELGE12121 Gaziantepspor, Bölgesel Amatör Lig'e düşürüldü

GAZİANTEPSPOR’A BİR ŞOK DAHA: SGK MAL VARLIĞINI SATIŞA ÇIKARDI

Kulübe gönderilen tebliğde, Gaziantepspor aleyhine açılan icra davası avası nedeniyle haczedilen Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi Şehirgösteren Mah. De Kain 2359 Ada 1 Parsel olarak tapu kaydında yer alan taşınmazın satışa çıkarıldığı ifadeleri yer aldı. 

Gayrimenkulün satış işleminden önce kıymetinin belirleneceği ve bu meblağ üzerinden satışa çıkarılacağı kaydedildi. Gaziantepspor’un mağdur olmaması için tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde SGK İl Müdürlüğü’ne borcunu ödemesi için müracaat etmesi gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here