Ana Sayfa EKONOMİ İstanbul Jewellery Show’da Lizay Pırlantaya Büyük İlgi!

İstanbul Jewellery Show’da Lizay Pırlantaya Büyük İlgi!

895
0
Paylaş
istanbul-jewellery-showda-lizay-pirlantaya-buyuk-ilgi

46.SI DÜZENLENEN CNR EXPO İSTANBUL JEWELLERY SHOW’DA LİZAY RÜZGARI ESTİ

Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarından Lizay Pırlanta, 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında CNR EXPO’da düzenlenen İstanbul Jewellery Show’da birbirinden güzel ürünleri ile tüm ziyaretçileri kendine hayran bıraktı.

Bu yıl 46.si gerçekleştirilen mücevher fuarında İstanbul Jewellery Show’daki 7E02-12/ 7F01-11 standında yerini alan Lizay Pırlanta, dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerle ürünlerini buluşturdu.

Mücevher merakı olan ziyaretçilerin her yıl merakla bekledikleri ürünler arasında Lizay Pırlanta konseptleri ve mücevher setleri büyük ilgi çekmeyi ve beğeni toplamayı her zaman olduğu gibi bu yılda başardı. Ziyaretçiler tarafından ilgi ile incelenen ürünler hakkında misafirlere detaylı bilgi verildi.

LİZAY Pırlanta’nın kurucusu Mahmut Serbes; özellikle ürünlerin her kesime hitap etmesine özen gösterdiklerini, ayrıca tüm Lizay ürünlerinin dünya mücevher trendleriyle yarışır niteliklerde tasarlandığını açıkladı.

24 yıldır büyüme, gelişme ve markalaşma yolunda basamakları hızla ve emin adımlarla tırmanan  LİZAY, zaman içindeki özverili çalışma temposuyla bu günkü halini almış bulunuyor. Misyonunu dünya trendlerini ve yenilikleri izleyerek Türk kuyumculuk sektörünün gelişmesi konusuna odaklı olarak kurmuş olan Lizay Pırlanta, bu alanda öncülük ederek birlikte büyüyen iş ortaklıkları ve sadık ticaret ilişkileri oluşturmayı da amaçlamaktadır. Vizyon konusunda ise geleneksel çizgilere modern yorumlar getirmeyi amaçlayan LİZAY, her zaman mücevher severler tarafından yakından takip edilen bir marka olarak yerini muhafaza ediyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here