Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Hakan Geleş – hakan@gaziantepyerelhaber.net

Reklam /  Advertise

Hakan Geleş –  gaziantepyerelhaber@gmail.com

SOSYAL MEDYA

Twitter : https://twitter.com/antepyerelhaber
Facebook : https://www.facebook.com/antepyerelhaber

Yasal Uyarı!

Haberlere eklenen yorumlar tamamen yorumu ekleyen okuyucunun kişisel görüşü olup Gaziantep Yerel Haber’i bağlamaz. Yorumun sorumluluğu tamamen yorumu yazan kişiye aittir. Gaziantep Yerel Haber, haberlere yazılan yorumlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Gaziantep Yerel Haber, haberlere eklenen yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Hukuki durumlarda yorum yapılan Ip ve gerekli bilgiler adli mercilecere verilecektir. Lütfen yorum yazarken kriterlerimize uyunuz.

Yorumlarla ilgili düzeltme, şikayet, öneri vb. İletilerinizi lütfen iletisim@gaziantepyerelhaber.net ‘e e-posta yoluyla iletiniz. Yorumlarla ilgili düzeltme ve şikayetler anında değerlendirilmektedir.

Kişileri direk hedef alan, belgesiz ve delilsiz isnat ve iftira içeren, eleştiri yerine hakaret içeren, her hangi bir kişiyi, kurumu, grubu aşağılama, hakaret, küfür, alay içeren yorumlar kesinlikle silinecektir.

Lütfen yapıcı, yol gösterici yorumlar yazınız. Muhatabınızla ilgili eleştiri ve önerilerinizi uygun bir üslupla yapınız.

Hukuki olarak hem kendinizi, hem de Gaziantep Yerel Haberi’i zor durumda bırakabilecek yorumlar yazmayınız. Hakaret ve alay etmeyen, iftira atmayan, yol gösteren, çözüm sunan yorumlarınızı bekliyoruz…